daliniai kroviniai - paleciu pervezimas

daliniai kroviniai is europos

Reta kuri prekybos įmonė apsieina be kroviniu pervezimu užsiimančių bendrovių paslaugų. Kiekvienos firmos logistikos planavimo sistemoje labai svarbus yra krovininiu automobilių transportas. Krovininiai automobiliai, pvz., sunkvežimiai, lengvieji, dideli vilkikai su priekabomis ir puspriekabėmis, naudojami bene visose logistikos operacijose.

Automobilių transportas dažniausiai naudojamas pervežant gana nedidelius krovinius mažais ir vidutiniais atstumais.Vidutinis tokio transportavimo kelias yra apie 500 km. Tam didelę įtaką daro gana didelė tokios logistikos savikaina ir maža transporto priemonės talpa (palyginus su laivais ar gelezinkelio transportu), skirta kroviniams.
Didele dalis daliniu kroviniu buna siunciami paletemis. Populiariausias standartas - Euro palete (Eur). Jos ismatavimai: 120x80cm. Skirtingos bendroves nurodo skirtinga maximalu paletes auksti - nuo 170 iki 220cm. Tai priklauso koki transporta jos naudoja paimdami krovini nuo kliento duru. Dazniausia atvykstama su mikroautobusu, kuris turi lubas iki 200cm. Jei vezamas krovinys didesnis nei 4 paletes, tuomet paemimas bus su vidutinio dydzio sunkvezimiu (lubos 200cm) arba vilkiku - lubos 220cm.
Daliniai kroviniai ar kitokio tipo krovinių pervežimas vilkikais yra labai lankstus, galima pervežti įvairaus dydžio ir svorio krovinius iš taško A į tašką B viena transporto rūšimi, pradedant nuo produkto paėmimo iš siuntėjo ir baigiant atvežimu į reikiamą vietą.
Automobiliais krovinius galima pasiekti ir prastos dangos. Geležinkelis ar vidaus vandenys daznai nepasiekia galinio adresato. Todel net jei ilgajai atkarpai pasirenkamas gelezinkelis, galutine atkarpa buna pristatoma keliu transportu.
Netgi turedamas trūkumų, daliniu kroviniu pervezimas kelių transportu daugelyje Europos šalių yra dominuojantis. Tokio tipo pervežimai sudaro virs 80 % visu pervežimų vykdomu Europos Sąjungos bendrijos šalyse. Ateityje plečiant kelių tinklą ir atsirandant autonomiskai valdomu vilkiku, taip pat didelį dėmesį skiriant transporto infrastruktūrai gerės kelių transporto padėtis bei gabenamų krovinių kiekis. Kelių transporto produktyvumas nuolat didėja dėl geros infrastruktūros, degalu sanaudu mazejimo, didesnės talpos transporto priemonių naudojimo, tobulesnių sistemu, lankstumo ir orientacijos į vartotoją.
Taigi, šiandien krovininiu automobilių transportas – populiariausias kroviniu gabenimo tipass, kuris užima pirma vieta tarp kitu transporto tipu. Vilkiku ir kitu transporto keliamosios galios kiekis yra labai svarus ir surištas su visomis be išimties ekonominėmis šakomis.

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Vilnius luxury transport operated with Tesla Model S

Patogiausias budas suzinoti kroviniu draudimo kaina